NAŠI LEKTOŘI

Spencer Steel

Jsem Američan, narodil jsem se ve státě Iowa a většinu svého života jsem prožil mimo USA. Během svého středoškolského studia jsem strávil 5 let v Česku a v létě 2018 jsem dokončil studium na University of Northwestern in St. Paul v Minnesotě, kde jsem obdržel titul bakalář věd. Studoval jsem kineziologii, marketing a Bibli. V současné době žiji ve Frýdlantu nad Ostravicí se svou ženou a pracuji na Gymnáziu BMA.

Mgr. Bohdana Vévodová

Vystudovala jsem učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů na přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity a psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Na Gymnáziu BMA učím již řadu let chemii a matematiku a vedu přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky.

Mgr. Karolína Šeflová

Jsem čerstvou absolventkou oboru učitelství českého jazyka a literatury na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Ráda se věnuji umění v teoretické i praktické rovině a momentálně působím jako učitelka výtvarné výchovy na BMA. Jelikož je mou největší vášní český jazyk, učím také odbornou disciplínu na Katedře českého jazyka a literatury s didaktikou PdF OU, předmět se zabývá jazykovou kulturou v české edukační realitě.