NAŠI LEKTOŘI

Spencer Steel

Jsem Američan, narodil jsem se ve státě Iowa a většinu svého života jsem prožil mimo USA. Během svého středoškolského studia jsem strávil 5 let v Česku a v létě 2018 jsem dokončil studium na University of Northwestern in St. Paul v Minnesotě, kde jsem obdržel titul bakalář věd. Studoval jsem kineziologii, marketing a Bibli. V současné době žiji ve Frýdlantu nad Ostravicí se svou ženou a pracuji na Gymnáziu BMA.

Mgr. Bohdana Vévodová

Vystudovala jsem učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů na přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity a psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Na Gymnáziu BMA učím již řadu let chemii a matematiku a vedu přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky.

Bc. Markéta Guńková

V roce 2017 jsem absolvovala Gymnázium BMA a nyní studuji český jazyk a filologii na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. Momentálně pracuji jako editor a korektor projektu Národně-právního dědictví pro Akademii věd ČR.

Mgr. Karla Gorná

Vystudovala jsem anglický jazyk a literaturu pro střední školy na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. V letech 2001 – 2011 jsem vyučovala anglický jazyk na základní a střední škole. Od roku 2012 se specializuji na výuku dospělých jako lektor kurzů pro veřejnost a individuální výuku. Na Gymnáziu BMA vyučuji kurzy od úplných začátečníků až po středně pokročilé. Kurzy navštěvují všechny věkové skupiny – od maminek na rodičovské dovolené až po důchodce. (Rychlost výuky odpovídá potřebám skupiny.)

Mgr. Denisa Kasíková

Jsem absolventkou magisterského studia na Ostravské univerzitě v oborech Španělský jazyk a literatura a Učitel odborných předmětů. Dále jsem rovněž na Ostravské univerzitě získala bakalářský titul v oboru Španělština ve sféře podnikání. V Portugalsku jsem absolvovala několik kurzů portugalštiny a ve Španělsku kurzy španělštiny. Ovládám také základy katalánštiny a jsem držitelkou diplomu z francouzštiny. Mám dlouhodobé zkušenosti s překladatelstvím i učitelstvím v několika jazykových školách. Nyní působím jako učitelka španělštiny na Gymnáziu BMA a dále jako tlumočnice, lektorka španělštiny a obchodní překladatelka.